Rozświetlanie cieni po oczami

0
341

Cienie pod oczami to zmora wielu kobiet. Pojawiają się, gdy jesteśmy niewyspane bądź są pod naszymi oczami zawsze, niezależnie od poziomu wyspania, czy samopoczucia. Jak sobie z nim poradzić?

To najszybsza metoda, która, choć na parę godzin pozwoli nam zapomnieć o cieniach pod oczami. Warto wybrać korektor lekki i rozświetlający. Te ciężkie i bardzo mocno kryjące mogą zbierać się w zmarszczkach pod oczami, co tylko nas postarzy. Idealny korektor pod oczy powinien być ciut jaśniejszy od naszego podkładu- wtedy nasze spojrzenie będzie młode, witalne i pięknie rozświetlone!

Krem na cienie pod oczami

Na cienie pod oczami warto wybrać także specjalistyczne kosmetyki. Istnieją specjalne kremy i żele, które redukują problem, bądź pozwalają się z nim całkowicie uporać. Dobry krem na cienie pod oczami, na przykład taki z zawartością witaminy D może zdziałać cuda. Kto wie, może korektor nie będzie nam już wcale potrzebny?Gdy nasza cera jest zmęczona, a cienie pod oczami nie opuszczają nas na krok mimo stosowanych kremów, zdrowej diety i aktywności fizycznej warto przejść się do lekarza i zrobić podstawowe badania. Cienie pod oczami mogą być objawem wielu chorób, dlatego czasami lepiej najpierw wyeliminować przyczynę, niż tuszować jej skutki. Cienie pod oczami mogą wiązać się z niedoczynnością tarczycy, anemią, atopowym zapaleniem skóry, cukrzycą, pasożytami, nadciśnieniem tętniczym i innymi chorobami.
Cienie pod oczami – jak sobie pomóc

Cienie pod oczy

Po pierwsze wysypiać się. Sen jest kluczowym czasem dla regeneracji naszego organizmu. Jeśli ciągle jesteśmy niewyspani nic dziwnego, że nasz organizm się buntuje: zmęczona cera, senność, brak energii- kto z nas tego nie zna.
Dieta i aktywność fizyczna wpływają na całe nasze życie. Gdy zdrowo się odżywiamy nasza skóra, włosy, paznokcie, cera są w dobrej kondycji. Gdy nasza dieta szwankuje, bardzo szybko odbija się to na naszej urodzie i witalności. Aktywność fizyczna pozwala na dotlenienie naszego organizmu i poprawienie sprawności- a to wpływa na całego jego funkcjonowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here