Piękny dekolt i biust

0
290

Uwielbiany przez mężczyzn, ale często też przez kobiety, które uważają go za swoją tajną broń. Biust, bo o nim mowa, nie będzie jędrny na wieki. Aby stan ten zachować, należy odpowiednio o niego dbać. To już jest rola kobiet, nie mężczyzn, ale najczęściej właśnie ze względu na nich. Sprawdzonym sposobem na jędrne piersi, który już w dawnych czasach był stosowany przez mamy i babcie, zwłaszcza w przypadku wydatnego biustu, jest spanie w staniku.

Dzięki temu, skóra przyzwyczai się do bycia w jednym miejscu, piersi cały czas będą podniesione i w ten sposób zostaną na dłuższy czas. Nie jest to wygodne rozwiązanie, kobiety nie lubią spania w staniku, mężczyźni tym bardziej, jednak nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Istnieje mnóstwo domowych sposobów na skuteczną pielęgnację biustu i okazuje się, że aby utrzymać go w dobrej kondycji, wcale nie trzeba zamawiać operacji chirurgicznej. Czasami mniejszy biust, ale zadbany i jędrny wygląda lepiej, niż piersi po plastycznej operacji, pomimo tego, że są bardzo duże.

Świetnym sposobem na jędrność biustu jest także wykonywanie pod prysznicem zlewania ich raz zimną, raz ciepłą wodą, dokładnie tak, jak postępuje się w przypadku ujędrniania innych części ciała, na przykład pośladków lub ud. Oprócz tego, można sobie także urządzić rozgrzewający kompres, który także kojąco podziała na piersi i dekolt. Wystarczy w podgrzanej oliwie zanurzyć gazę i dobrze ją nasączyć, a po odciśnięciu przyłożyć na dekolt. Tak ma leżeć ma przez 30 minut, po czym efekty będą bardzo szybko widoczne. Ponadto, w warunkach domowych możliwe jest także wykonanie peelingu, za pomocą którego złuszczanie naskórka na dekolcie zajdzie bardzo dokładnie i znacznie wygładzi skórę. Wystarczy zmieszać oliwę z solą i tak przygotowaną mieszankę nałożyć na dekolt. Masowanie powinno się odbywać ruchami okrężnymi, przez dłuższy okres czasu, a na końcu całość spłukać letnią wodą. Od razu widoczne jest poprawienie ukrwienia skóry i jej gładkość. Doskonale działającą maseczką jest również mieszanka z dwóch łyżek miodu, zmielonego siemienia lnianego i tłustej śmietany, którą po zmieszaniu należy nałożyć na dekolt i dokładnie spłukać po upłynięciu piętnastu minut. Rezultaty są nie do opisania.