Papierowe kubki – jakie wybrać i jakie są ich zalety?

0
559
kubki papierowe

Papierowe kubki to coś, co może się nam przydać w wielu sytuacjach. Można z nich skorzystać podczas imprezy, konferencji, targów branżowych czy też w lokalach gastronomicznych. Papierowe kubki to dobra alternatywa dla plastikowych naczyń, a oprócz tego mają one także wiele innych zalet. Jakie kubki papierowe wybrać i dlaczego warto z nich w ogóle korzystać? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Jakie są zalety kubków papierowych?

Kubki papierowe mają wiele zalet, które sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z tego rozwiązania. Przede wszystkim są one ekologiczne i biodegradowalne. Oznacza to, że są one przyjazne dla naszej planety i nie zaśmiecają jej tak jak kubki plastikowe. Oprócz tego papierowe kubki utrzymują temperaturę napoju np. kawy, a przy tym nie nagrzewają się, co mogłoby powodować dyskomfort podczas trzymania. Z takiego rozwiązania można korzystać np. w kawiarniach. Do papierowego kubka wystarczy dołączyć specjalną pokrywkę, która sprawi, że przenoszenie napoju będzie łatwiejsze.

Do niewątpliwych zalet kubków papierowych można też zaliczyć niską cenę. Kupując kubki hurtowo np. do restauracji czy na event nie musisz obawiać się bardzo dużych kosztów. Cena jednego kubka nie przekracza zazwyczaj kwoty kilkunastu groszy. Warto także pamiętać o możliwości personalizacji kubków papierowych. Istnieje możliwość umieszczenia dowolnej grafiki na ścianie kubka. Może to być logo firmy, slogan lub dowolny obrazek. W ten sposób spersonalizujesz papierowe kubki i wyróżnisz swoją markę na tle konkurencji.

Kubki papierowe – jakie wybrać?

Wybierając kubki papierowe, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Po pierwsze zastanów się nad tym, jaką pojemność mają mieć kubki. Do wyboru jest wiele rozmiarów jednak najpopularniejsze z nich to: 200 ml, 400 ml i 500 ml. Kubki na herbatę mogą mieć 150 – 200 ml, z kolei te na kawę często można spotkać już w większych rozmiarach od 200 do nawet 400 ml. Oprócz rozmiaru kubka zwróć też uwagę na jakość papieru, z którego został on wykonany.

Papier powinien być gruby, ponieważ wtedy kubek będzie wytrzymały. Ważny jest także wygląd kubków papierowych. Obecnie na rynku są dostępne kubki w wielu różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Kubek możesz więc bez problemu dopasować do swoich potrzeb. Jeśli kubki papierowe mają być używane w firmie, to warto postawić na modele z nadrukiem. Dobrym pomysłem będą też kubki w kolorze, z którym identyfikuje się firma np. niebieskim, zielonym itd. Możliwości jest naprawdę sporo i bez problemu można znaleźć rozwiązanie dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here