Jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i niechcianego cellulitu?

0
583
endermologia LPG Łódź

Nadejście pandemii COVID-19 i zamknięcie w domach przyczyniło się do wzrostu wagi i pojawienia się cellulitu u niejednej osoby. Jest to efektem pracy zdalnej, a także zamknięcia wszelkich punktów sportowych, w których wcześniej dbaliśmy o sylwetkę. W związku z tym spora część osób czuje potrzebę modelowania sylwetki i redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Dieta, czy aktywność fizyczna nie zawsze jednak niwelują problem uciążliwego cellulitu, czy opornego tłuszczu – zwłaszcza z brzucha. Dlatego walkę o atrakcyjniejsze ciało warto wspomóc innowacyjnymi rozwiązaniami – np. endermologią LPG.

Czym jest endermologia LPG i kiedy warto z niej skorzystać?

Endermologia LPG to pewnego rodzaju masaż wykonywany w celu wymodelowania sylwetki z cellulitem. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy, która odpowiednio roluje i rozmasowuje skórę w różne strony. Dzięki temu stymulowane tkanki stają się aktywniejsze, a procesy metaboliczne pobudzone do działania. Masaż pozwala dodatkowo pozbyć się toksycznych substancji z organizmu, a także poprawia ukrwienie tkanek. Skutkiem tego jest pobudzenie naturalnej produkcji kolagenu, który wpływa na elastyczność i kondycję skóry.

Zabieg pozwala wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę oraz pozbyć się niechcianego cellulitu. Jest przy tym bezbolesny i bezpieczny – jedna sesja trwa około 30-40 minut. Na efekty endermologii LPG nie trzeba długo czekać. W większości przypadków różnica jest już widoczna po pierwszym zabiegu. Zaleca się jednak wykonanie całej serii, aby osiągnąć spektakularny i zadowalający efekt.

Endermologia LPG Łódź – efekty

Endermologia LPG Łódź to skuteczny zabieg, który wspomaga usuwanie cellulitu. Metoda daje długotrwałe i widoczne efekty. Należy jednak pamiętać o tym, że endermologia LPG nie usunie całkowicie cellulitu. Niemałe znaczenie ma tu trzymanie się odpowiednio zbilansowanej diety, jak i również aktywność fizyczna.  Połączenie zabiegu ze zdrowym trybem życia pozwala po czasie osiągnąć wymarzoną sylwetkę – ważne jest jednak konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu.

Endermologia LPG pozwala nie tylko wspomóc sylwetkę w walce z niechcianym cellulitem. Masujący zabieg to także świetna okazja na relaksację, dzięki której możliwe jest zredukowanie stresu. A jak wiadomo, nadmiar stresu sprzyja przybieraniu na wadze, powstawaniu cellulitu, a także pojawianiu się niektórych chorób. Warto zatem skorzystać z zabiegu – nie tylko po to, aby zadbać o wygląd sylwetki, ale także po to, aby pozbyć się szkodliwego napięcia i stresu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here