Ubezpieczenia dealerskie – trafny wybór

ubezpieczenia dealerskie

Dealerski pakiet ubezpieczeń jest tym, który zazwyczaj wypada najkorzystniej. Skierowany jest do osób, które kupują samochód w naszym salonie i przy ubezpieczeniu pragną gwarancji najwyższego bezpieczeństwa. Ubezpieczenia dealerskie obejmują najważniejsze ubezpieczenia, czyli obowiązkowe od odpowiedzialności cywilnej, autocasco oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków. Oferujemy usługi kilku firm ubezpieczeniowych, dlatego jesteśmy w stanie, jak najlepiej dopasować naszą propozycję do Twoich potrzeb i możliwości.

Co w pakiecie?
W pakiecie znajdziesz najlepszą na rynku ochronę, wszystko, czego potrzebujesz: OC, AC, NNW i, jeśli zechcesz to również inne ubezpieczenia, jak na przykład dodatkowe, a często potrzebne, ubezpieczenie szyb. Ubezpieczenia dealerskie gwarantują Ci przede wszystkim najwyższą jakość usług. W przypadku, gdy poniesiesz szkodę Twój pojazd zostanie naprawiony w firmowym warsztacie marki, a do naprawy zostaną użyte oryginalne części, najwyższej jakości. Autoryzowany serwis to pewność, że usługa zostanie wykonana fachowo i szybko, a Ty jeszcze długo będziesz mógł cieszyć się sprawnym pojazdem. Dodatkowo nikt nie wymaga od Ciebie wkładu własnego, otrzymujesz pełne odszkodowanie. Dzięki ubezpieczeniu nie musisz martwić się o wydatki związane z naprawą samochodu. Korzystne jest również ubezpieczenie samochodu z ubezpieczeniem od utraty wartości pojazdu. Oznacza to, że odszkodowanie naliczane jest wedle pierwotnej wartości auta a nie wedle obecnej wartości, a wiadomo, że na początku użytkowania ta wartość spada najszybciej. Każda z firm, które oferują ubezpieczenia daje trochę odmienne możliwości, wszystko po to, żeby kierowcy mieli, jak najszerszy wybór i mogli podjąć decyzję, która będzie dla nich najkorzystniejsza.

Ubezpieczenie? Potrzebne!
Wykorzystaj możliwość ubezpieczenia samochodu w pakiecie dealerskim. Pozwoli Ci to zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Czas, ponieważ nie musisz rozważać ofert na każde ubezpieczenie z osobna. Pakiet daje Ci wszystkie najważniejsze ubezpieczenia w jednej, bardzo korzystnej umowie. Pieniądze, ponieważ oferta dealerska jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb, a każdy z nas ma je inne. Gwarantuje ona również wszystkie zniżki, do jakich masz prawo. Nie warto zwlekać z podejmowaniem decyzji o ubezpieczeniu. OC i tak jest obowiązkowe, a pozostałe ubezpieczenia: AC i NNW na pewno warto wykupić, żeby zwiększyć swoje bezpieczeństwo oraz zadbać o swój samochód na odpowiednim poziomie. Pamiętaj, w pakiecie dealerskim zyskujesz wiele możliwości za niewielką opłatą.