Modne botki w tym sezonie to sposób na poprawę humoru

Sposobów na poprawę humoru jest naprawdę sporo. Trzeba jednak znaleźć ten najodpowiedniejszy. Dla jednych dobrym pomysłem będzie wypad do kina, inni lepiej odnajdą się podczas robienia zakupów. Dotyczy to szczególnie pań. Nic tak nie rozwesela jak nowa para butów.

Kupuj z głową…

Zakupy to nie jest bułka z masłem. Każdy kto tak myśli, robi poważny błąd. Botki powinny być dobrze dopasowane, ale to nie wszystko na co należy zwracać uwagę. Nie sztuką jest kupić modne botki w tym sezonie, które nie będą pasowały do reszty naszej garderoby. Zanim zdecydujemy się wydać nasze pieniądze, dobrze się zastanówmy. Musimy odtworzyć sobie w myślach stan naszej szafki i tak wybierać buty, by można je było z czymś skomponować. W przeciwnym wypadku będzie to czysta strata pieniędzy. Wiele kobiet ma słabość do butów. Nic w tym nadzwyczajnego, bo pozwalają poczuć się pięknie i kobieco. To bardzo ważne szczególnie, że tempo, życia i nadmierny stres powodują, że źle się czujemy. Nie mamy nawet czasu, by iść do kosmetyczki, a nie od dziś wiadomo, że nasze samopoczucie przekłada się na sukcesy zawodowe i prywatne. Jeśli mamy świadomość tego, że dobrze wyglądamy, nasze ego wzrasta. Tym samym lepiej radzimy sobie w sytuacjach kryzysowych.

Na co zwracać uwagę przy zakupach botki?

Nie jest łatwo kupić dobre a zarazem modne botki w tym sezonie. O ile z tym drugim nie będzie problemu, bo większość sklepów ma na wyposażeniu modne modele, to z ich jakością bywa już różnie. Choć półki sklepowe są wypełnione po brzegi, to często są to jedynie modele, które dobrze się prezentują na pierwszy rzut oka, ale są niestarannie wykonane. Elementy, które mają służyć jako ozdoba szybko odlatują. To powoduje sporo problemów, bo zakup będzie nam służył tylko przez jakiś czas. Później trzeba będzie znaleźć coś znacznie ciekawszego, a buty wyrzucić do kosza, bo nie będą się już do niczego nadawały. Decydując się na zakupy, wybierajmy modele z górnej półki, które zrobią dobre wrażenie, a do tego będą się prezentowały dobrze przez najbliższe sezony. Warto stawiać na modele wykonane z naturalnej skóry. Najlepiej sprawdza się cielęca, która uchodzi za delikatną. Warto tez wybierać obuwie z antypoślizgową podeszwą i wyprofilowanymi wkładkami. Tylko w ten sposób uda się dobrać buty, które posłużą na długi okres czasu. Warto tez zwracać uwagę na wykończenia. Im staranniej przymocowane , tym lepiej. To świadczy o tym, ze obuwie jest z wyższej półki i będzie go można jeszcze przez jakiś czas używać.